مقاله

 

 

تاریخ انتشار : 05.11.2017

سیزده آبان روز گوساله ها !

 hoshyaresmaeil2017@hotmail.com


علی شمخانی دبیر شورای امنیت ملی حکومت اسلامی ایران سخنران اصلی مراسم سیزده آبان 1396 بود که گفت : «ملت ایران رکورددار ذلیل‌سازی توطئه‌های آمریکا هستند.» همزمان با تظاهرات سیزدهم آبان یک موشک بالستیک ریقو در برابر سفارت سابق آمریکا در تهران به‌ نمایش درآمد. از حواشی مراسم سیزده آبان 1396 به نمایش درآوردن «تابوت مذاکره با آمریکا» و بنرهایی با نام خلیج فارس بود.یعنی خاک توسر کسی که این صحنه ها را جدی میگیرد. به اذن ولایت فقیه به مذاکره و پذیرش برجام و توافق با آمریکا و حفظ نظام تن دادند....به قول معروف با دست پس میزنند و با پا پیش میکشند . این همه انکار در انظار و این همه تفاهم در باطن...روزگاری که مثل گاو بودم باور میکردم که روز جهانی مبارزه با استکبار جدی است . حالا نمیدانم بعد از 40 سال کدام گوساله ای هنوز این مزخرفات را باور دارد ؟

 

 

رسانه های عمدتا غربی در تیترهای خودشان عموما از نام "ایران" استفاده میکنند . مثل ایران خرابکاری کرد ، ایران ترور کرد ، ایران بمب زد و .. جهت تکمیل اطلاعات عمومی این رسانه ها ، ایران حدود هشتاد میلیون جمعییت دارد که حاکمان تهران حداکثر 5درصد مواجب بگیران و چماقداران را با خود همراه دارد و غرب هم همان 5 درصد حاکم را به رسمییت شناخته است . بقیه مردم ایران با این حاکمییت نیستند . تیتر درست این میشود که حاکمان تهران بمب گذاری کردند ، خرابکاری کردند و....حساب مردم ایران را از حاکمان همیشه جدا کنید . من به عنوان یک انسان ایرانی وقتی میخوانم رهبر ایران....حالم بد میشود . خامنه ای رهبر ایران نیست رهبر میمونها و گوسفندان اطراف خودش است .

 


نقش و جایگاه زنان در جامعه و سیاست و.....در تاریخ قبل و بعد از حمله اسلام ، مثلا در دوره هخامنشیان یا کورش چه بوده است ؟ قبل از ظهور اسلام زنان عرب جایگاهی قوی اجتماعی و سیاسی داشتند آیا زنان غیر عرب چه جایگاهی داشتند ؟ سابقه مردسالاری در فرهنگ آریایی و ایرانی در قبل از ظهور اسلام در کجا ریشه دارد و چرا نسبت به بقیه زمین فرهنگ مرد سالاری ایرانی قطر بیشتری دارد ؟ طبیعی است که ژن معیوب سیاست و اقتصاد و فرهنگ جامعه....را هم از همین نقطه آغاز میشود نگاه کرد.

 لازمه های هویت سیاسیِ يک جنبش و کنگره اش .... نوشته ای از محسن ذاکری که به کون گره نوری علا اشاره دارد . هویت سیاسی آن جماعت با حضور نمایندگان ولی فقیه در نشست کلن در شعار مرگ بر ضدلایت فقیه تبلور داشت. نشستی که با نمایندگان ولی فقیه تزئین شده باشد بوی خون و جنایت و شریعت میدهد حتی اگر لنین و مارکس هم در این نشست باشند بوی جنایت و خون میگیرند .2 عضو سابق مجاهدین که به تهران رفتند و با هماهنگی وزارت اطلاعات به اروپا آمدند ، در نشست سکولارهای نوری علا در شهر کلن حضور داشتند و سخنرانی هم کردند .... اگر کسی معنی سیاسی نشستن با نمایندگان حکومت اسلامی ایران را در یک سالن نمیداند که هیچ .... اگر هم میداند و چشمش را بسته است که خوش باشید و بازمن هیچ....فقط توجیه نکنید جاکشا...

 


 

 


05.11.2017
اسماعیل هوشیار
 

 

 

 

 

_________________________________________________________

  Share

توجه کنید . نوشتن یک ایمیل واقعی الزامی است . درغیر این صورت پیام دریافت نمیشود.

: اسم
: ایمیل
پیام

 

مقاله ها   |    نظریات   |    اطلاعیه   |    گوناگون    |      طنز     |      پیوندها    |    تماس

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه تیف) مانع ندارد