مقاله

 

 

تاریخ انتشار : 08.03.2017

سفر مریم رجوی به آلبانی !

hoshyaresmaeil@live.com

 

دومین سفر مریم رجوی به آلبانی بازتاب رسانه ای وسیعی نداشت و همین نشان میدهد که این سفر مهم و شرایط حساس است . فقط سایت رسمی مجاهدین نوشت :

 

به‌مناسبت روز جهانی زن، یک کنفرانس بین‌المللی در آلبانی تحت عنوان زنان در رهبری سیاسی، با حضور مریم رجوی و شخصیت‌های سیاسی و مبارزان جنبش برابری از کشورهای مختلف جهان برگزار شد....

 

رسانه های حکومت اسلامی خبر فروپاشی منافقین را مثل 40 سال گذشته باز هم دادند و سفر مریم رجوی را به خاطر جلوگیری از فروپاشی معرفی کردند !

 


مجاهدین هم مثل همیشه پیروز شدند و جشن گرفتند و در خیابانهای آلبانی طاق نصرت زدند و همان کارهای 30 سال گذشته....

 

 

اما این همه سکوت و یا سروصدا معنای سیاسی اش را دریابید . هرنوع جابجایی و پروبال دادن به مجاهدین خلق ایران ، نه به فروپاشی آنها ربطی دارد و نه به پیروزی ! کاخ سفید ادامه میدهد همان بازی کهنه را در راستای برجام .... سازمان مجاهدین خلق ایران یکی از ابزارهای فشار غرب به حکومت اسلامی ایران در راستای تحقق پروژه برجام است . بازماندگان سلطنت هم یکی دیگر از ابزارهای سیاسی غرب است . در زمین سیاست هر دو ابزارند ، اما این کجا و آن کجا !!؟؟ تفاوت این 2 ابزار در زمین سیاست ، در واکنشهای حکومت اسلامی ایران مستتر است . فروپاشی منافقین هنوز آرزویش است...اما سلطنت چیزی برای پاشیدن ندارد .


 

 

 

 

اسماعیل هوشیار

08.03.2017

 

 

________________________________________________________

  Share

توجه کنید . نوشتن یک ایمیل واقعی الزامی است . درغیر این صورت پیام دریافت نمیشود.

: اسم
: ایمیل
پیام

 

مقاله ها   |    نظریات   |    اطلاعیه   |    گوناگون    |      طنز     |      پیوندها    |    تماس

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه تیف) مانع ندارد