مقاله

 

 

تاریخ انتشار : 01.04.2017

علیک سلام کرّه خر !

infogeneve14@gmail.com

 

نوشته ای به دستم رسید با سلامی غلیظ و بسم اللهی شدید ، جهت ارشاد من ! نویسنده حسابی سنگ تمام گذاشته بود ! فقط نمیدانم برای چی یا کی نوشته بود ؟ ولی چون نوشته به من ارسال شد پس جواب را من میدهم  . جواب من تکراری است و میدانم معجزه نمیکند . ولی چون نویسنده راحت نوشته، پس من هم راحت تکرار میکنم . از کل نوشته چهار کلمه تکلیف کل نوشته یا هستی را مشخص میکند . " منافقین کوردل ، وطن فروش ، خائن ، فیلم ماجرای نیمروز "

 

 

عزیز دل برادر تیتر بالا نشانه توهین نیست . بلکه خیلی هم منت سرت گذاشتم . اگر توهین به کره خرها است پیشاپیش از همه این نازنینها پوزش میطلبم . ادبیات تو برای من مبهم نبود . ولی اگر به شما برنمیخورد من هم نظر خودم را دوباره نویسی کنم . توصیه کرده بودی فیلم ماجرای نیمروز را ببینم .... آن قدیما نمیدانم بودی یا نبودی و یا کجا بودی.... ولی من کف خیابانها بودم و همه چیز را دیدم . نیازی به رسانه های عظما ندارم . من با مجاهدین دشمن نیستم و البته مرید خرمگسهای مقدس هم از تمام جهات اصلی نمیشوم . حال از هر جنسی باشد برایم فرقی نمیکند. قبلا هم گفته بودم اگر مجاهدین بدند سیستم حاکم صد برابر بدتر است چون حاکم است . این را از بیلان 40 ساله تجربی میگویم . البته تو هم حق داری تا لجنی به اسم ماجرای نیمروز را از تمام جهات اصلی یک اثر ملی ببینی . فقط نمیدانم سیستم و تفکر خلیفه گری 1400 سال پیش حاکم در ایران امروز را ، از کجا باید خال جوش زد به ملی گرایی ؟ 

 

 

از وطن فروشی مجاهدین برایم روضه خوانده بودی....مجاهدین سالهاست بی وطن و دردبدر هستند آن وطن مورد نظرشما فعلا توسط سیستم ولایت فقیه چوب حراج خورده و روسها خیلی ارزان میخرند . این هم از وطن فروشی ....

 

 

منافقین کوردل : این کلمه ای اختراعی توسط خمینی است . ای برادر بسیجی کون سوخته ، ایا میدانستی امام خمینی دیوان شعر هم دارد ، مگسها را نمیکشت ، جملات ادبی توپی میگفت که نه فاعل داشت و نه فعل و نه معنی ... ولی جمله بود ! رساله هم داشت 1000 صفحه....که اگر مسائل مربوط به پائین تنه و نحوه ریدن و کردن را از آن کم کنی ، شاید تمام رساله یک صفحه هم نشود که آن هم شامل اعداد و شماره صفحات است !

 

 

خلاصه : آنچه که از 1357 به بعد رخ داد از نظرمن اجتناب ناپیذیر بود ، که اگر اجتناب پذیر بود تبلور مادی آن جای دیگری دیده میشد و تمام مسیر عوض شده بود و امروز کسی در جای امروز نبود . اجتناب ناپذیر بود ، چون جامعه سیاسی ایران در مقطع 1357 و هنوز هم فرهنگ دیالوگ بلد نبود و میخواست با فرهنگ بیمارگونه عاشورا و خون سیاست کند ! بلد نبود چون حدود یک قرن فقط زیر چتر انواع استبداد زندگی کرده است . تلاش میکرد تا نشان دهد اهل دیالوگ است ولی در عمل بلد نبود . در آن سالها نیروهای موسوم به حزب الله ، ابتدا خیلی منطقی در خیابانها بحث میکردند ، ولی در اولین جایی که باز میماندند ، چماقها بیرون میامد و شعار"حزب فقط حزب الله " جایگزین میشد . چماقها در مسیر تکاملی خودش تبدیل به چاقو و کاتر شد ، بعد طناب دار و گلوله و اعدام  ترور و بمب....فصل دیالوگ و شروع آن علائم مشخص سیاسی و اجتماعی دارد .

 

 

نتیجه : جناب کره خر عزیز ، هر وقت خواستی برای این مسیر عملی 40 ساله ، دنبال مقصر بگردی ، از خودت شروع کن چون به نظر من آن توحش موجود 1357 ریشه ای فرهنگی دارد . ژن سیاسی اجتماعی معیوبی که اصلاحش زمان طولانی میخواهد .

 

 

نتیجه گیری دوم : سازمان مجاهدین خلق ایران ، نه آن غول شاخدارشریری است که حکومت اسلامی تشریح میکند ، و نه آن پدیده معصوم خطا ناپذیری که خودشان همیشه نشان میدهند . این جریان یکی از نیروهای موجود در زمین سیاست ایران هستند ، که در سیاست از نظر من قابل نقد و آنالیز هستند و از نظر عقیدتی یا ایدئولوژیک فقط طنزهستند .

 

 

در پاسخ به اعطای دکترای افتخاری از جانب دانشگاه مسکو به شیخ حسن روحانی، جامعه ی مدرسین حوزه ی علمیه قم از اعطای دکترای مرجعیت افتخاری به پوتین خبر داد . یعنی پوتین مجتهد شده و مسلمان ها باید از او در مورد مسائل فقهی تبعیت کنند . حالشو ببرن !

 

 

 

 

 

اسماعیل هوشیار

01.04.2017

 

 

 

________________________________________________________

  Share

توجه کنید . نوشتن یک ایمیل واقعی الزامی است . درغیر این صورت پیام دریافت نمیشود.

: اسم
: ایمیل
پیام

 

مقاله ها   |    نظریات   |    اطلاعیه   |    گوناگون    |      طنز     |      پیوندها    |    تماس

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه تیف) مانع ندارد