مقاله

 

 

تاریخ انتشار :15.05.2017

بدی درکار نیست. اینها همه بدترند.

حمید محبی


بین بد و بدتر میتوان بد را برگزید چنانچه بدی در کار باشد.
درمیان بدتر‌ها بدنبال بد گشتن، بین بد‌ترها یکی را بد نشان دادن، تنها فریفتن خود است.


آخوند‌ها و سرگرده‌ شان شش نفر را برای ریاست جمهوری کاندید کرده‌اند. اینها شش نفرند و هیچکدامشان تن نیستند. ( نفر واحد شمارش جاندارانی مانند شتر است و تن واحد شمارش انسان)‌ حتی یک تن هم در میان آنها یافت نمیشود.
جمهوری اسلامی یک نهاد یگانه‌ی کشتار و چپاول است. هر نفری ( نه تنی) که در درون این سیستم باشد همان است که کل سیستم میخواهد.
نحوه‌ی سخن گفتن و نحوه‌ی دروغ بافتن هر یک از نفرات رژیم، وابستگی و ماهیتی آنها را تغییر نمیدهد.


نفری که با شلیک رگبار گلوله، انسانها را اعدام میکند و نفری که انسانها را به چوبه‌ی دار می سپارد هر دو عامل جنایت حکومتی‌اند.
هر دو بدتراند. نمیتوان گفت یکی بدتر است و دیگری بد. یا یکی بد است و دیگری بدتر.


شواهد نشان میدهند که آخوندهای حاکم و سرکرده‌ی جنایتکارشان قصد دارند بار دیگر حسن فریدون را به عنوان رئیس نمایشی کشور به مردم غالب کنند و اسم او را رئیس جمهور بگذارند.
حسن فریدون یک قفل کلید نماست. قفلی است که کلیدی را به او آویزان کرده باشند. کلید او حتی به به خودش یعنی حتی به قفل خودش هم نمیخورد.


وظیفه این بازیگر، پیش بردن خیمه شب بازی خامنه‌ای ست. در چهار سال گذشته نیز به همین گونه بوده است. او شریک تمام جنایات رژیم است.
در دوره‌ی پیشین سرکرده‌گی او بر نهاد بی محتوای ریاست جمهوری آخوندی، که ولی فقیه را در رأس (بالای سر) دارد، همچنان اعدامها و چپاولها در کشور بیداد میکرده اند.
برای او «کاتالیزور» هم تعیین کرده‌اند. اوباشی مانند رئيسی. گذشته‌ی جنایتبار این نفر آشکارتر از آن است که نیاز به بیان داشته باشد.
این مردک نقش کاتالیزور را خوب بازی میکند. تا هم او تاکنون، بسیاری را به سمت حسن قفل، سوق داده است.
اگر شرایط سیاسی دگرگونی جدی نداشته باشد و رویداد پیش بینی نشده‌ای نمایان نشود، نیازی به گماردن نفری از رسته‌ی جانوری احمدی نژاد هم نخواهد بود.
حسن یا یکی مانند او هم اکنون بهترین گزینه‌ نظام اند.


این مردک هم در کار پیش بردن «برجام» خواهد بود و هم کشتارها و چپاول های دارودسته‌ی آخوندها به همان گونه که بود ادامه خواهد داشت.
کشتار برای اینکه در قدرت بمانند و چپاول برای روزی که اگر به ناچار از قدرت سرنگون شوند و به گمان خودشان به «بلاد کفر» هجرت کنند.
سرزمین ما، سرزمین ویژگیهاست. از زمان یورش تازیان به ایران در زمان خلیفه‌‌ی سوم اسلام. دسته‌ای، گروهی، لایه‌ای یا هر نام دیگری که بر آن بگذارید، راه گذران زندگی را در خدمت به حاکمان یافته‌اند. هر کس که حاکم باشد. مهم نیست. برای او علم بلند میکنند. زیر علم او سینه میزنند. برای او سگ میشوند. در رضایتش با موهای برهنه تبلیغ حجاب میکنند. پشتک میزنند. جای دوست و دشمن نشان میدهند. به این امید که شاید حاکم و دستگاهش دستشان را بگیرد و بر سفره‌ی غارت بنشاند.


شاید هم پیشتر گرفته و نشانده باشد.
با اینها نمیتوان سخنی گفت. خود میدانند چه میکنند. اینها را هم باید همزمان با سرنگون کردن آخوندها به کناری انداخت.
باور کنید هم اینها برای خدمت به هر رژیم دیگری که در ایران سر کار بیاید آمادگی کامل دارند. بیشتر از هواداران همان رژیم نیامده‌ی احتمالی بعدی.
راه ما و گمان میکنم بخش اصلی و اصیل مردم ایران راه دیگریست.
نمایش، سیرک، مضحکه، شعبده بازی و سریال انتخاباتی آینده‌ی آخوندها و هر آنچه پس از این در همین راستا، راه بیندازند از اساس تنها شایسته‌ی تحریم و بایکوت کامل است.
نباید به آخوند ها میدان داد.


باید به همه‌ی جهانیان نشان داد که این کشتارگران و چپاول گران جایی در ایران ندارند.
باید نشان داد که حساب مردم ایران از جمهوری اسلامی جداست.
باید راه گونه‌هایی مانند دانالد ترامپ که آخوند ها را بهانه میکنند و مردم ایران را هدف قرار میدهند بسته شود.


انتخاباتی در پیش نیست.
بایکوت در پیش است.

 

 

_______________________________________________________

  Share

توجه کنید . نوشتن یک ایمیل واقعی الزامی است . درغیر این صورت پیام دریافت نمیشود.

: اسم
: ایمیل
پیام

 

مقاله ها   |    نظریات   |    اطلاعیه   |    گوناگون    |      طنز     |      پیوندها    |    تماس

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه تیف) مانع ندارد