مقاله

 

 

تاریخ انتشار :10.05.2017

بیانیه بازندگان !

اژدر امیری
باز هم اول ماه مه شد ، و باز هم بازندگان یا همان از دست رفتگان از آنسو از بیانیه دون شان ، دون بیانیه ای بر علیه چپ و چپ های ضد رژیمی به مناسبت اول ماه مه صادر کرده اند . و طبق معمول و مطابق مد روز با شعار :

" مرگ بر چپ های ضد رژیمی ! "


همانطور که از نوشته های اشرف دهقانی " اصلن " نمیشود تشخیص داد که شاه رفته است ، نرفته است ، در حال رفتن است ، به همین صورت هم از بیانیه بازندگان اصلن نمیشود تشخیص داد که شاه رفته است ، نرفته است ، یا در حال رفتن است !


بیانیه گر چه به خط و زبان " شیرین " فارسی نوشته شده است و تنها در دو جا کوتاه ، " این که امروز در ایران ... " و " در جهان امروز و در ایران ..." ، از ایران اسم میبرد ، " به سبک قدیمی برای دور زدن سانسور " ، اما اصلن مشخص نمی کند که امروز در ایران و در جهان امروز و در ایران ، چه نوع حکومتی امروز در ایران حاکم است ! شاه رفته است ! نرفته است ! رژیم سلطنتی سر کار است یا رژیم مبتنی بر اصل اصیل ولایت فقیه !


تنها همان شروع بیانیه " یک بار دیگر روز اول ماه مه ، روز جهانی کارگر فرا میرسد و همراه با فرا رسیدن این روز یک بار دیگر صف انبوهی از دوستان دروغین کارگران و " رهبران " خود خوانده جنبش کارگری با جار و جنجال به استقبال این روز رفته ... " و همان پیش خوان بیانیه " به حرف آنانی گوش ندهید " ، این شک و تردید را تقویت میکند که در آنسو هم بازار اخبار جعلی داغ است و ملائک خبری خبر جعلی ، " شاه رفته است و چپ گرایان و یا همین چپ های ضد رژیم امروز در ایران ، دیروز قدرت را در ایران بدست گرفته اند ! " ، را پخش کرده اند و بازندگان و از دست رفته گان ساده لوحانه خبر جعلی را بعنوان خبر واقعی پذیرفته اند و اصل خبر را با منابع موثق روسی که پوتین با دست خودش یک جلد کلام الله مجید ، یک جلد قرآن نفیس به ولی فقیه " مظلوم " هدیه داد است چک نکرده اند ! از جفت کنندگان پوتین های پوتین دم در " خاورمیانه " انتظار نمی رفت !


بیانیه گر چه به زبان شیرین فارسی نوشته شده است ، اما به دلیل روح انترناسیونالیستی اش ، " برای نرنجاندن " هیچ اشاره ای به کشور خاصی ، دولت خاصی ، حکومت خاصی نمی کند ، به احتمال زیاد برای خواندن جلوی سازمان ملل صادر شده است .


همین اشاره نکردن به حکومت امروز در ایران ، یعنی حکومت اسلامی ، و همین انگشت را در چشمان حکومت فرو نکردن و نرنجاندن حکومت " اسلامی " و ولی فقیه مظلوم و عزیز است که صادر کنندگان بیانیه را در ردیف بازندگان و از دست رفته گان سیاسی قرار میدهد .


این بازندگان بار اولی نیست که به دفاع از حکومت و ولی فقیه مظلوم که بیچاره اصلن قدرتی ندارد و قدرت اش از قدرت خانم مرکل هم کمتر است می پردازند ، بار آخر شان هم نخواهد بود ، بار اول اشان هم نیست که با این حجم زیاد در بیانیه هایشان بر علیه چپ های ضد رژیمی ظاهر میشوند ، انگار که در ایران چپ های ضد رژیمی سرکارند ، و بار آخرشان هم نخواهد بود ، بار اولی هم نیست که در روزهای خاص با اقدام حکومتی و شعور حکومتی و شبح پر رنگ حکومتی به جنگ چپ های ضد رژیمی میروند ، بار آخرشان هم نیست و نخواهد بود !


برای اینکه دیالکتیک را رعایت کرده باشیم ، اینان همچی هم بازنده نیستند ، بر عکس ، تا وقتی حکومت اسلامی سر کار است اینان برنده و چپ های ضد رژیمی بازنده !


" جهت اطلاع اشرف دهقانی و نیز تدارک چیان ، شاه " واقعآ " رفته است ، و خیلی وقت هم است که رفته ، سی و هشت سالی میشود که رفته است ! و نه فقط رفته ، بلکه بطور واقعی هم از دست رفته است ، یعنی مرد ! "


 08.05.2017


" سایت تدارک : بیانیه به مناسبت اول ماه مه "

 

_______________________________________________________

  Share

توجه کنید . نوشتن یک ایمیل واقعی الزامی است . درغیر این صورت پیام دریافت نمیشود.

: اسم
: ایمیل
پیام

 

مقاله ها   |    نظریات   |    اطلاعیه   |    گوناگون    |      طنز     |      پیوندها    |    تماس

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه تیف) مانع ندارد