مقاله

 

 

تاریخ انتشار : 03.05.2017

سرقت سخنرانی در کارزار انتخابات فرانسه


مارین لوپن، نامزد راست افراطی در انتخابات ریاست جمهوری فرانسه به سرقت متن سخنرانی فرانسوا فیون، رقیبش در دور اول متهم شد. فیون در دور اول حذف شد و مارین لوپن و امانوئل ماکرون، نامزد میانه‌رو به دور دوم رسیدند.

به گزارش ایسنا، خانم لوپن، از حزب جبهه ملی فرانسه در سخنرانی دوشنبه‌ اول می در شمال پاریس، عبارت‌هایی از سخنرانی دو هفته پیش فرانسوا فیون را تقریبا کلمه به کلمه استفاده کرد.

یکی از مقام‌های حزب جبهه ملی، گفته است که خانم لوپن، فیون را "تایید" کرده است و این نشان می‌دهد که او "متعصب" نیست.

لوپن، یکشنبه آینده برای رسیدن به ریاست جمهوری با امانوئل ماکرون، از حزب میانه "به پیش" رقابت می‌کند.

شباهت در سخنرانی دو نامزد را اول "ردیکیول تی وی" یک تلویزیون اینترنتی کشف کرد. این کانال را هواداران فرانسوا فیون برای حمله به سیاست‌های امانوئل ماکرون، قبل از دور اول انتخابات راه انداخته بودند.

این کانال اینترنتی گفته است که نامزد راستگرایان تندرو، سخنرانی فیون را "کلمه به کلمه" سرقت کرده است. این کانال دو سخنرانی را در یوتیوب کنار هم قرارداده و از مخاطبانش خواسته خودشان قضاوت کنند.

در سخنرانی لوپن، به نظر می‌رسد که سه بخش، شبیه سخنان ماه پیش فیون است.

حسن روحانی گفت : غرب و اروپا خیلی غیرمتمدن و دزد هستند . در ایران اسلامی کسی دزدی نمیکند و تمام کاندیداها قول میدهند که دزدی نکنند . حسن روحانی گفت : الان چهار سال است که من پاک پاکم....به جان عظما


 

 

_______________________________________________________

  Share

توجه کنید . نوشتن یک ایمیل واقعی الزامی است . درغیر این صورت پیام دریافت نمیشود.

: اسم
: ایمیل
پیام

 

مقاله ها   |    نظریات   |    اطلاعیه   |    گوناگون    |      طنز     |      پیوندها    |    تماس

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه تیف) مانع ندارد