مقاله

 

 

تاریخ انتشار : 15.03.2017

نامه اصغر به ایرج !

hoshyaresmaeil@live.com

بعد از ۴ سال نتونستی اپوزسیون را نجات دهی و خودت مبصر و رهبر شوی....خاک تو سرت ریقوی بدبخت !به گزارش سرویس سیاسی اونجا ، اصغر در نامه‌ سرگشاده‌ای به ایرج مصداقی ، مباحثی را در خصوص عملکرد مصداقی و همراهان مهتابش در حوزه سیاست مطرح کرده است .

متن کامل نامه


«بسم الله الرحمن الرحیم»


 جناب آقای ایرج مصداقی


باسلام و تحیّت....جنابعالی و جمعی از دوستان شما حدود 4 سال پیش ، با پوزسیونی جدید وارد شدید . ولی نشد....چرا نشد ؟با استقرار ترامپ توی کاخ سفید در آمریکا ، شما و همراهان در حوزه سیاست ازحالت مهتابی به گلابی دگردیسی شدید . در شرایط فعلی برخی معتقدند نباید تحریک کرد که بی‌شک از تحریک شدن بدتر است . هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد و بی‌شک موقعیت شماها نسبت به دیروز خنده دارتر شده است .


جناب آقای ایرج مصداقی ! من به عنوان یک اصغر اصیل خلاصه کنم  اگر در فرصت تاریخیِ چند سال گذشته، شما و هیئت همراهتان در کنار شاطر عباس دکه نون خشکی زده بودید جامعه سیاسی به یک شکوفایی کم‌نظیری دست‌یافته بود.
 


به‌هرحال از گذشته باهاس درس گرفت بیاییم همه با هم به سوی خدا برویم . محمدجعفر و ابراهیم  «ارتجاع غالب» و «ارتجاع مغلوب» و فرقه رجوی ، و زندگی برادران ذاکر را دوباره رونویسی کنیم و آش رشته خوبی به هم بزنیم. نگاهی به زندگی برادران ذاکر، مسئولان اطلاعاتی رژیم و فرقه‌ی رجوی....

 

نظر به اینکه خامنه ای سال جدید 1396 را سال فشار ملی نامگذاری کرده است ، بنیاد آزادی اندیشه وبیان  فراخوان داد که اى زنان ملت وقت انقلاب است ، الان زنان ملت منتظر اعلام ساعت انقلابند ، تا با بیل انقلاب کنند و رنگین کمان برینند ! خدا زیادشون کنه .

 

ایرج جان زیاده عرضی نیست ، جز اینکه الهی قربونم بری...فقط خواهشا ضمن مبارزه درهوای مرطوب استکهلم مواظب پوستت باش که خراب نشه . آخه دیگه معلوم نیست چند میلیون سال دیگه گیتی لعبتی مثل تو را به خودش ببینه ؟

 


و من الترامپ... التوفیق
اصغراسکول نشان...اِاِاِ ببخشید اسکارنشان

 

 

 

 

اسماعیل هوشیار

15.03.2017


 

 

________________________________________________________

  Share

توجه کنید . نوشتن یک ایمیل واقعی الزامی است . درغیر این صورت پیام دریافت نمیشود.

: اسم
: ایمیل
پیام

 

مقاله ها   |    نظریات   |    اطلاعیه   |    گوناگون    |      طنز     |      پیوندها    |    تماس

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه تیف) مانع ندارد