مقاله

 

 

تاریخ انتشار : 06.03.2017

بند 5 مانیفست جاکشی !

hoshyaresmaeil@live.com

 

فیروز نادری از مدیران ارشد ناسا ، که جایزه اسکار ولایت فقیه را به نمایندگی از اصغر و با شعار " مرگ بر ضد ولایت فقیه " گرفت تو مشتش ... متنی منتشر کرد که مثل دفاعیه یا مانیفست یا معرفی نامه میماتد ! این دفاعیه شامل 20 بند است که فقط بند 5 آن خیلی تمیز و روشن بند را آب داده است ....  بقیه اش وقت تلف شده محسوب میشود .۵. آیا من ( فیروز نادری ) یک سلطنت‌طلبم؟ نه. من احترام فوق‌العاده‌ای برای شهبانو فرح قائل هستم و با رضا پهلوی ملاقات داشته‌ام و فکر می‌کنم او هم همانند پدرش شخصی وطن‌دوست است....

 


پس به زعم مدیر ارشد ناسا ، پدررضا پهلوی نه تنها دیکتاتور نبود بلکه وطن پرست هم بود....کسی که شاه سابق را وطن پرست میداند ، شیخ حاکم را باید آزادیخواه و لایق اسکار و نوبل بداند !

 

بدین وسیله و به سهم خودم از فیروز نادری صمیمانه تشکر میکنم که خیلی ساده بند آب میدهد . چون همیشه کنجکاو بودم و سوال داشتم که اگر ارباب بی مروت ( غرب ) بخواهد بین بازماندگان سلطنت و حاکمان اسلامی وحدت سیاسی ایجاد کند ، شاهد چه صحنه هایی باید باشیم ؟

 

 

یک روز قبلش بی بی سی خبر داد که یک شرکت بریتانیایی تا پایان سال جاری میلادی 'کاندوم هوشمند ' را به بازار عرضه خواهد کرد . این کاندوم در واقع کاندوم نیست بلکه حلقه‌ای است که در انتهای کاندوم قرار می‌گیرد و مجهز به نانوچیپ برای جمع‌آوری اطلاعات است. به گفته شرکت سازنده، "اولین کاندوم هوشمند دنیا"، بسیار راحت، ضد آب و سبک است و بارها و بارها می‌توان از آن استفاده کرد همچنین می‌توان آن را با مواد شوینده شست و تمیز کرد. تاکنون صد هزار نفر پیش از عرضه به بازار، برای خرید کاندوم هوشمند ثبت نام کرده‌اند. قیمت این کاندوم هوشمند فعلا شصت پوند (تقریبا ۷۳ دلار) است.

 


به دنبال این واقعه علمی ، حوزه علمیه قم اعلام کرد که انگلیسی ها ابن کشف را ازعلما و اندیشمندان اسلامی کِش رفته است . حوزه گفت که کاندوم مربوطه در زمان امام یازدهم کشف شده بود....حوزه هم چنین ساختن پمبادهای پیشرفته تر از آمریکا توسط سپاه را تبریک گفت . فرمانده ریقوی سپاه گفت که نمونه این پمباد پیشرفته آمریکایی را اول اسیر کردیم بعد از روش یکی بهتر ساختیم . شرکت پمباد کُپی چسبان سپاه گفت : کُپی پمباد راحتر از کپی بنز است . به همین دلیل ما مجبوریم پمباد را بهتر از اولش بسازیم ولی بنز را نمیشود و همان پراید ملی مبارک امت اسلامی....

 

 

من در نیمه شب گذشته یهویی توی خواب متحول شدم و نظراتم راجع به اسکار عوض شد . من الان معتقدم اسکار حق حکومت اسلامی ایران است ، نه به خاتطر فیلمای تخمی فرهادی ... بلکه به خاطر نیم قرن ماندگاری !

 

 

در ادامه عملیات آزاد‌سازی موصل ائتلاف بین المللی به رهبری آمریکا به پیشروی به سمت غرب موصل که تحت کنترل پیکارجویان داعش قرار دارد ادامه داد . بنا به گزارش خبرگزاری اسوشیتدپرس، پلیس فدرال و واحدهای ضد تروریستی غربی به یک مجتمع دولتی تحت کنترل داعش در غرب موصل نزدیک شده اند و در حال پیشروی هستند.لازم به یادآوری است که شهر موصل در عراق الان 3 سال است بین داعش و غرب دست به دست میشود ! داعش نیروی غیر رسمی غربی است که حضورش بعد از پایان شوروی یک ضرورت تاریخی تحت کنترل است ، تا به نام مبارزه با دشمن فرضی ، از خودش محافظت و رشد کند !

 

سیستم بورژوازی میداند چگونه نباید دچار رکود و آفت شد !

 

 

 

 

 

06.03.2017

اسماعیل هوشیار 

 

________________________________________________________

  Share

توجه کنید . نوشتن یک ایمیل واقعی الزامی است . درغیر این صورت پیام دریافت نمیشود.

: اسم
: ایمیل
پیام

 

مقاله ها   |    نظریات   |    اطلاعیه   |    گوناگون    |      طنز     |      پیوندها    |    تماس

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه تیف) مانع ندارد