مقاله

 

 

یک دختر 19 ساله در اوکراین سنگسار شد .  اسلام محمدی و ناب علوی باز هم قربانی گرفتطبق اخباری که امروز در رسانه هاي بين المللي منتشر شد٬ کاتيا کورن دختر جوان ۱۹ ساله، بعد از شرکت در يک مسابقه ملکه زيبايي در اوکراین، توسط سه جوان در نزديک روستاي محل زندگيش سنگسار شد. جسد اين دختر جوان که از يک هفته قبل گم شده بود، در منطقه کريمه در نزدیکی خانه اش پيدا شد.

سه جوان متهم هستند که کاتيا را سنگسار کرده و جسدش را در اين منطقه دفن کرده اند. تا کنون يک نوجوان ۱۶ ساله به نام بيحال غزيو دستگير شده و به پليس گفته است که کاتيا قانون اسلامي شريعه را زير پا گذاشته و طبق قانون خدا بايد کشته ميشد.

سنگسار کاتیا، برگ ديگري به پرونده سياه جنبش اسلامي افزود. جنبشي که با جنايت و سربريدن و چشم در آوردن و سنگسار، فضای وحشت و ناامني در بين مردم ايجاد کرده و از اين طريق قدرت سياه و ضدانسانی خود را بر سرنوشت زنان و کل جامعه تحميل ميکند. راه پایان دادن به سنگسار نیز پایان دادن به عمر حکومت های اسلامی و در راس آنها جمهوری اسلامی است که محرک و الهام بخش اصلی سنگسار توسط دار و دسته های اسلامی از جمله در اوکراین است.

کميته بين المللی عليه سنگسار از مردم آزادیخواه اوکراین که در جریان کمپین نجات سکینه محمدی آشتیانی صحنه های شکوهمندی در دفاع از انسانیت و بر علیه وحشیگری اسلامی خلق کردند میخواهد که به میدان بیایند و جنبش اسلامی را با تمام قوا عقب برانند. تردیدی نداشته باشید که همه ما در این مبارزه در کنار شما خواهیم بود. از همه مردم شریف جهان میخواهیم یکبار دیگر علیه سنگسار و کل جریانات و دولت های اسلامی به میدان بیایند و از مبارزه مردم آزادیخواه در اوکراین و ایران و سایر کشورهائی که میدان تاخت و تاز جریانات اسلامی است، قاطعانه حمایت کنند. سرنگونی حکومت‌های اسلامی و در راس آنها جمهوری اسلامی، بشریت را از شر سنگسار و سایر جنایات اسلام سیاسی رها خواهد کرد.کميته بين المللي عليه سنگسار

٣۱ ماه مه ۲۰۱۱، ١٠ خرداد ١٣٩٠


 _______________________________________________________

: اسم
: ایمیل
پیام

 

مقاله ها   |    نظریات   |    اطلاعیه   |    گوناگون    |      طنز     |      پیوندها    |    تماس

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه تیف) مانع ندارد