مقاله

 

 

تاریخ انتشار : 23.07.2017

شوخی میکنید استاد ؟

 infogeneve14@gmail.comیک عالیجناب بی رنگی نوشته بود : چرا 2 نیروی سیاسی مجاهدین و سلطنت را برجسته میکنم و بقیه را به تخم اسب زورو حساب نمیکنی ؟جواب من : من برجسته نمیکنم آنها در زمین سیاست هستند ، وزن سیاسی شان را هم کسی نمیتواند تعیین یا کم و زیاد کند البته تا حدودی منهالی کردیت سیاسی غرب . جریان سلطنت با یک ولیعهد قانونی توسط خودشان و جریان مجاهدین خلق ایران با یک رئیس جمهور برگزیده توسط خودشان .... از نظرسیاسی و قانونی و مردم این نمادها جدیتی ندارند .جریان موسوم به سلطنت خطای کمتری داشته است چون اصلا کاری نکرده که مرتکب خطا بشود . جریان مجاهدین تلاشهای زیادی داشته و به همین دلیل خطاهای بزرگی هم مرتکب شده است واگر در همان زمان صدام با ورژن رهبرعقیدتی در حاکمییت می نشستند ، آنوقت کامبوجی دیگردر خاورمیانه تکرار میشد...علیرغم هر خطا و بی حرکتی شاهانه...فرض کنیم که این 2 جریان اصلا نیستند ومیدانی به جایش در زمین سیاست هر بادمجانی خودش را میوه معرفی میکند ؟ آنوقت باید به مشتی آلترناتیو و عقب مانده سیاسی قانع میشدی . منظورم علیرضا نوری زاده یا اسماعیل نوری علا و یا بلا نسبت کمونیستها نیستند....

..........

اصغر نحوی پور که در حادثه مترو شهر ری بعد از اعتراض به "امر به معروف" یک آخوند به یک دختر و درگیری با وی، با شلیک مستقیم حکومت اسلامی جان باخت ....

 


منهای اینکه واقعییت و اصل موضوع چگونه بوده است ولی اشاره به نکاتی از نظر من لازم شد.

 


اول اینکه در سیستمهای متعارف سیاسی که ثبات نسبی سیاسی و اجتماعی دارند ، این شکل از سرکوب معمول نیست..اگر هم لازم ببیند از قوه قهریه استفاده کنند قطعا آخرین حرفشان خواهد بود . ولی در سیستمهایی مثل حکومت اسلامی ایران که فاقد مشروعییت سیاسی و اجتماعی هستند اولین آخرین حرفشان تفنگ و سرکوب است.

 


دوما استفاده از سلاح جنگی ( کلاشینکف ) درشهرها مجاز نیست و یا باید با هماهنگی باشد . ولی ظاهرا در سیستم اسلامی ایرانی هماهنگی کیلو چند است ؟ هر الاغی یک سلاح دارد که مجوز شلیک هم درش مستتر است .... این همان شلیک به اختیاری است که فرماتش را ولایت فقیه صادر کرده بود.

 


وبالاخره شلیک ومرگ این ورزشکار نه اولین است و نه آخرین ... ندا آقا سلطان ، فرزاد کمانگر و .... هزاران قتل و جنایت دیگر طی این 4 دهه حکومت اسلامی ایران تجربه و ثبت شده است . این داستان پایانی ندارد تا وقتی که نسل آریایی مردمی مثل بز فقط نظاره گر است . منتظر روزهای خوب نباشید روزهای خوب را باید ساخت . روزهای خوب در گرو مذاکرات غرب و حکومت اسلامی و برجام نیست . تعریف باسوادی فقط خواندن فیزیک و شیمی و ریاضی نیست ، بلکه احساس مسئوولیت و مشارکت نسبت به مسایل جامعه است . مهارت های سیاسی زندگی و اجتماعی شدن در یک جامعه مدنی برای همه لازم است.


..........امام جمعه مشهد احمد علم‌الهدی گفت : ما آمریکا را ذلیل کردیم....مراحل ذلیل شدن آمریکا....ابتدا یک راس ولی فقیه از طویله ای پیدا میکنیم و اون را توی ماه میبریم تا از بالا توی سر همه بریند و اعلام میکنیم که این موجود تمام کارهایش با رضایت خدا است .سپس ولی فقیه مربوطه ، یک سپاه پاسداران از عقب مانده های فکری جامعه درست میکند جهت حفظ اسلام . مقداری سعید طوسی هم پرورش میدهیم تا حسابی به بچه ها آموزش قرآن بدهد ( یعنی کونشان بگذارد ) قاضی مرتضوی و فلاحیان و مشتی جانی هم نیاز داریم تا به خاطر خدا فقط سر بریده بیاورد.
 دخترها و پسرها را از همان كودكستان از هم جدا ميكنيد تا به خاطر خدا از همان زمان، همگي آنها تبديل به انسانهاي بیمار روانی شوند .باید حجاب را تبلیغ کرد تا عوام باور کند بهشت فقط 8 در دارد که 3 تا آن از قم میگذرد . در عوض رشته‌هاي علوم‌انساني وعلم را مسخره كنید .اصغر قاتل و لومپنهای مسلمان را در راس امور بگذارید...دست هر یابویی یک تفنگ بدهید تا فقط شلیک کند.
موسيقي حرام و حذف ‌شود تا جاي آنرا افسردگي و دلمردگي بگیرد...و به جایش برای سرگرمی جوونها هم انواع مواد مخدر ارزان و فراوان در اختیارشون بگذارید.در این مرحله از ذلیل شدگی آمریکا ، شعله گاز رو کم کنید و وارد مذاکره شوید و هی از آمریکای خاک برسر ذلیل شده ، پول بگیرید و هی مذاکره کنید تا خوب ذلیل شدگی جا بیافتد ( اونا هم مثلا خرن ) علائم ذلیل شدگی آمریکا در پروژه برجام واضح میشود و بقیه دنیا حسرت میخورند که چرا یک ولی فقیه چرمنگ ندارند.


 

تاریخ گذشته را جوری برینید توش یا بنویسید که هیچ عشق و علاقه ای به تاریخ نباشد ، به اين صورت شما مي توانيد آمريكا که چه عرض شود کل زمین را ظرف کمتر از نیم قرن ذلیل و نابود كنيد....

 

 

 

 اسماعیل هوشیار
23.07.2017

 

 

_________________________________________________________

  Share

توجه کنید . نوشتن یک ایمیل واقعی الزامی است . درغیر این صورت پیام دریافت نمیشود.

: اسم
: ایمیل
پیام

 

مقاله ها   |    نظریات   |    اطلاعیه   |    گوناگون    |      طنز     |      پیوندها    |    تماس

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه تیف) مانع ندارد