مقاله

 

 

آخرین اخبار حمله سنگین نیروهای عراقی به اسیران اشرف

hoshyaresmaeil@yahoo.com

 

 محسن انصاری، زندانی سیاسی در دوران خمینی، پس از سالها دست و پنجه نرم کردن با بیماریMS، و پس از 30 سال اسارت در اشرف  به ‌خاطر کارشکنی نیروهای عراقی تحت‌امر مالکی در دسترسی ساکنان اشرف به پزشکان تخصصی و خدمات پزشکی، صبح روز پنجشنبه27مردادماه 1390 برابقر با 18 اوت 2011 جان باخت.

 

فوت منصور حاجیان از مجروحان حمله جنایت کارانه 19 فروردین 1390 که از ناحیه قفسه سینه مورد اصابت گلوله قرار گرفته بود در بیمارستان بعقوبه در روز شنبه 21 خرداد 1390 . 51 ساله با 26 سال زندگی در اشرف عراق .

 کاظم نعمت اللهی در عکس بالا ، ۵۱ ساله، از اسیران اشرف، با ۲۲سال سابقه اسارت در اشرف ، به خاطر محاصره ضد انسانی پزشکی و کارشکنی مستمر دولت عراقی در اولین ساعات بامداد روز یکشنبه ۸ خرداد ماه، پس از ۹ ماه ، در بیمارستان بعقوبه در گذشت.

آخرین خبر :  آمار کشته شدگان به 35 نفر رسیده است !

آخرین قربانی ارتجاع غالب و مغلوب ، بهمن عتیقی ۳۸ساله از مجروحان حمله ۱۹فروردین پس از ۱۶روز درد و رنج، به خاطر محرومیت از رسیدگیهای پزشکی ظهر امروز، شنبه ۳اردیبهشت، در بیمارستان بعقوبه فوت کرد .
 

علیرضا طاهرلو

حسین احمدی جیحون آبادی و مرتضی بهشتی و مجید عبادیان دهکردی که در بیمارستان شهر بعقوبه بر اثر جراحات سنگین درگذشتند .

صبا هفت برادران ، آخرین کشته تا الان . بخشی از کشته شدگان به علت جراحات شدید فوت میکنند !فاطمه مسیح . مرضیه پورنقی . سعید رضا پورهاشم . غلام تلغری  چهار تن دیگراز کشته شدگان قرارگاه اشرف هستند .

 

سه تن دیگر از قربانیان ضیاء پور نادر - مهدیه مددزاده و آسیه رخشانی

نسترن عظیمی . فائزه رجبی

 

پنج تن دیگر از اسیران اشرف، به‌دلیل عدم امکانات پزشکی‌ کشته شدند. اسامی این 5 تن دیگر عبارتند از شهناز پهلوانی، خلیلی کعبی، ورقا سلیمانی، محمدرضا پیرزادی و فریدون.

امیر مسعود فضل اللهی
 

البته "رهبری" که جایش امن است......نفرین به ارتجاع غالب و مغلوب......


در اثر تیر اندازی نیروهای مهاجم عراقی دو تن دیگر از زنان
اسیر در اشرف به نامهای نسترن عظیمی و فائزه رجبی کشته شدند و شمار قربانیان به 23 تن رسید.


شمار مجروحان نیز لحظه به لحظه افزایش می یابد و شمار آنها که اکثرا با تیر مستقیم مجروح شده اند تا این لحظه به بیش از
300 تن بالغ می‌شود.


تیر اندازی به سوی
ساکنان اشرف که از ساعت ۴ و ۴۵ دقیقه بامداد هشتم اوریل 2011 به وقت عراق آغاز شده است تا کنون ساعت ۶ و ۴۵ دقیقه ادامه دارد.


اسامی
برخی از قربانیان  عبارتند از سعید چاووشی, اکبر مدد زاده, حنیف کفایی, زهیر ذاکری و حسن اوانی, جعفر بارجی و فریدون عینی.


نیروهای جنایتکار عراقی در نقاط مختلف اشرف بسوی ساکنان اشرف با کلت و تفنگهای خودکار و تیربار خودروهای زرهی شلیک می‌کنندمالکی نخست‌وزیر جنایتکار عراق به‌دستور خامنه‌ای
و نظارت دولت امریکا ، دست به جنایت بی‌سابقه‌یی در اشرف زده است. نیروهای تحت امر او با کلت، تفنگهای خودکار و تیربار خودروهای زرهی به سوی ساکنان آتش گشوده و به کشتار اسیران اشرف پرداخته است.


شماری از ساکنان توسط نیروهای عراقی مجروح و حداقل یک تن به گروگان گرفته شد


به گفته شاهدان عینی در ساعت ۲.۵ بامداد امروز, جمعه ۱۹ فروردین, ۱۴ زرهی جدید از کمرشکن‌های ارتش عراق در درب شیر (غرب اشرف) پیاده شد. همزمان ۵ آمبولانس وارد بیمارستان عراق جدید که تحت کنترل نیروهای عراقی قرار دارد شد.


همچنین از پنجشنبه شب ( ۶ ساعت پیش) پمپاژ آب اشرف قطع شده است و ذخایر آب اشرف به سرعت در حال تمام شدن است.


به دستور مالکی نیروهای آمریکایی که برای مانیتور وضعیت به اشرف رفته بودند, مجبور به ترک اشرف شدند
حالا یه چند روز بعد کاخ سفید اطلاع میدهد که مثلا خبر نداشته است !

مریم رجوی از ارتش امریکا درخواست کرد که مثل سابق حفاظت از اشرف را به عهده بگیرد . کاخ سفید هم در حال فکر کردن است ! دل خوش سیری چند.....؟!

قطع نظر از تمامی اختلاف نظرها ، این جنایت به هر شکلی باید متوقف شود . خطابم به دولت امریکا است . والا مالکی و رژیم ولایت فقیه اصلا قابل دیالوگ نیستند ! رهبری مجاهدین هم بماند تا بعد از پایداری پرشکوهشان در غیبت و پاریس بیشتر بگویم ، نتایج استراتژی مرده فروغ 2 و سیاست خط موازی و " پایداری " بی حاصل حتی در وقت اضافه ، برای ما که پیشاپیش مشخص بود ! .....دراین جنایت همه سهیم هستند !

طبق آخرین اخبار تعداد کشته شدگان به 32 نفر رسیده است . در زمانی نه چندان دور و نه چندان نزدیک ، مسئولین رسمی دولت امریکا بارها در مواضع رسمی خودشان تصریح کرده بودند که کیس مجاهدین در عراق یک کیس کاملا امریکایی است و این از موارد نادری است که به عینه از نزدیک دیدیم و باور کردنی است . بنابراین کیس مجاهدین در عراق تا زمانی که در عراق هستند یک کیس کاملا امریکایی است با تمامی صحنه ها یی که دیدیم و خواهیم دید ! اتاق فکرکاخ سفید فکر نکند همه گاگولند ! رهبر عقیدتی و ولایت فقیه و کلا ارتجاع ناب محمدی هم فعلا با خون تازه مست کنند تا ببینیم .....!

آنها با هم دست میدهند و تبریک میگویند . همه راضی هستند . باز هم بازارگرمی دنیای سیاست در خون تعدادی انسان . حالا محکوم میکنند مثل دفعه قبل و شعار و مظلوم نمایی و فراخوان و .......ولی آن اسیران اشرف را چاره دردشان نیست . استراتژی دفاع وجب به وجب از اشرف نشینی توسط  آن اسیران بدترین صحنه ایی است که هیچ نقطه غرور آفرینی ندارد . حماقت محض در دنیای سیاست یعنی مایه گذاشتن از جان و زندگی دیگران.....! از مسعود رجوی مدتی است خبری نیست حتی عکسهای با فرم نظامی و یا کت و شلوار رهبر عقیدتی هم از روی سایتها  جمع شده است . از پیام تبریک برای این پیروزی هم خبری نیست . شاید خواسته روی تناقض غیبتش را بپوشاند . چون تا همین چند وقت پیش که صحنه خیلی مضحک بود . طرف ( رهبر عقیدتی ) هم غایب بود و هم صدا و پیام و عکش همیشه حاضر .....! حالا کلا در تمامی اشکال غایب است و اینطوری برای آن اسیران ذهنی به عنوان امام زمان ، مقبولتر است !

این داستان تمامی ندارد.......ارتجاع و بازیهای زشتش را میگویم ! امریکا و بازیهای زشترش را میگویم ! رهبر عقیدتی و غیبتش و سیاستهای ابلهانه اش را میگویم ، ماجرای بلاهت بار عاشورای حسینی و با خون تازه انسان زنده ماندن و بقیه ماجرا.....

فقط خواهشا بیخود و از راه دور کسی نسخه نپیچد . خودتان را جای آن اسیران بگذارید تا ببینیم هر کسی چه حالی میشود ، هر کسی چکاره است ؟ شعار دادن از راه دور هنر نیست !

در ضمن وزارت خارجه ایالات متحده امریکا بعد از 24 ساعت از کشتار ، اعلام کرد که متاسف است !! وای مامان جون چقدر تحت تاثیر قرار گرفتیم ! به جان هیلاری....

 

اسماعیل هوشیار

08.آوریل 2011

ژنو_______________________________________________________

: اسم
: ایمیل
پیام

 

مقاله ها   |    نظریات   |    اطلاعیه   |    گوناگون    |      طنز     |      پیوندها    |    تماس

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
کليه حقوق محفوظ ميباشد.
نقل مطالب با ذکر منبع (شبکه تیف) مانع ندارد